Turkish English Russian Arabic
Instagram Facebook

İstanbul Evden Eve Nakliyat

 İstanbul Evden Eve Nakliyat  olarak hizmetlerimiz çerçevesinde Koru Evden Eve Nakliyat  müşterilerimiz için işinde uzman sigortalı kadromuz ile Maragoz ustası, Elektirik ustası , Taşıma personeli ile Ev , Ofis , İşyeri taşımasında ve Parça eşya taşıma Depolama hizmetinde işinde uzman kadromuz ile Evden Eve Nakliyata uygun özel üretim kasalı lüx araç filosu ile hizmet sunmakdayız. Profesyonel nakliye hizmeti suna bilmek için yerinde expertiz yapıyoruz. Degerlendirme sonucunda müşteriye taşıma işlemi hakkında detaylı bilgi verilir kullanılacak paketleme mazemesi ekip sayısı araç boyutu tüm bilgiler aktarılır. Yerinde sözleşme yapılır yapılan expertiz sonucunda eşyalarınıza sigorta kapsamında deger biçilir bu deger kapsamında sigorta yapılır. Bu hizmet ile müşteri ve nakliyat firması arasında mutabakat saglanır.

  

İSTANBUL OFİS TAŞIMA

İstanbul ofis taşımasında yerinde expertiz işlemi ile taşıma işleminizi saglıyoruz. Ofis taşıma işleminde tüm eşyaların havalı naylon patpat ve benzeri paketleme elemanları ile paketlenmesine özen göstermekdeyiz. Bu özen ve hassasiyeti taşıyıcı elemanlarımız ile sürdürmekdeyiz. Yüksek katlı ofis taşımasında firmamıza ait mobil dış cephe asansörü kullanmakdayız bu işlemle eşyalarınız zarar görmeden ofisinizden asansör yardımıyla direkt olarak araca taşınır bu hizmetle eşyaların merdiven ve kapılardan geçer iken göre bilecegi hasarları ortadan kaldırılmış olur. Kurumsal ofis taşımasında istanbul un tüm ilçelerinde hizmet vermekdeyiz Anadolu ve Avrupa yakasında verdigimiz ofis taşıma hizmetinde istanbulun önde gelen ofis işyeri taşıma firması yapan firmasıyız.Firmamız ve hizmetlerimizle ilgili tüm bilgiyi KORU NAKLİYAT irtibak kısmından bizlere ulaşa bilirsiziniz  ve İNSTAGRAM  sosyal aglardan bizi takip edebilir çalışmalarımız hizmetlerimiz konusunda videolarımızı izleyerek taşıma paketleme tüm işlemi baştan sona izleye bilir bilgi edine bilirsiniz.

İSTANBUL PARÇA EŞYA TAŞIMA

İstanbul parça eşya taşımasında hızlı teslimat ve güvenli taşıma için taşıma aracı olarak panelvan ve kamyonet araçlarımızla taşıma işlemini saglıyoruz. Parça eşya taşımasında ister bir parça ister on parça tüm bu hizmetler için uygun araç ebatı geniş araç filosu ile taşıma işlemini en kısa sürede güvenilir hizmet dogru paketleme ile gerçekleştirmekdeyiz. istanbul parça eşya taşıma konusunda yogun bir talep gören şehirdir bu talepleri saglayan kişiler genel olarak ögrenciler olmaktadır. Bir diger talep olarak insanların eşyalarını degiştirmesinden dolayı talep görmektedir. Tüm bu talepleri uygun fiyat güvenilir taşıma hızlı teslimat ile müşteri memnuniyeti esas alarak gerçekleştiriyoruz.Fiyat hesaplaması parça taşıma adeti ebatı olarak hesaplanır buna ek olarak alınacagı kat gidecegi kat sayısı ve alınacak adres ve gidilecek adres arasındaki mesafe göz önünde bulundurularak fiyat hesaplaması yapılır bu hesaplama dogrultusunda en uygun rakam belirlenerek taşıma mutabakat ile gerçekleşir.

 

Taşıma öncesinde esas alınan hususlar

 

* Ücretiz expertiz hizmeti sunuyoruz.

* Kaç adet ofisten oluşmaktadır.

* Kaç kişilik bürodan oluşmaktadır.

* Mobilya montaj ve kurulumu ile bilgi alırız.

* Ofis eşyası hacmine uygun araç ebatı tahsis ediyoruz.

* Taşıma işlemine yeterli sayıda taşıma elemanı tahsis ediyoruz.

* Taşıma analizi sonrası fiyat hesaplaması yapıyoruz.

* Karşılıklı olarak Ofis Taşıma sigortası ve sözleşmesi yapıyoruz.

* Tüm mobilyalarınız marangoz elemanı ile demonte edilir.

* Taşıma ekibimiz ile nakliye aracına taşınır.

Tüm bu işlemler sigortalı sözleşmeli karşılıklı öz veri ile paketleme montaj demontaj paketleme taşıma güvenli bir şekilde gerçekleşir.

 

İstanbul Nakliyat

Konusunda Anadolu ve Avrupa bölgesinde hizmet vermektedir bu hizmetleri istanbulun Anadolu yakasının  gözde ilçeleri olan Kadıköy, Üsküdar ,Ümraniye , Çekmeköy , Maltepe olmak üzere tüm ilçelerinde hizmetlerimizi sunmaktayız. KORU NAKLİYAT olarak istanbulun anadolu yakası merkezli avrupa yakası beşiktaş şubemiz ile istanbulun tüm ilçelerine hizmet sunarız.

Tüm bu hizmetler yanı sıra istanbuldan tüm türkiyenin tamamına hizmet sunmaktayız.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Sancaktepe Evden Eve Nakliyat
    Koru Nakliyat olarak İstanbul Anadolu yakasında etkiliyiz. Sancaktepe Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde en uygun fiyatları sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Hemen arayın.
  • Web Sitemiz Yenilendi
    Siz değerli ziyaretçilerimize daha kullanışlı bir web sitesi hizmeti verebilmek için web sitemizi tamamen yeniledik.
  • Ümraniye Evden Eve Nakliyat
    Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmetinde iddialıyız! En uygun fiyatlardan Koru Nakliyat olarak sizlere Ümraniye'de hizmet verdiğimizi bildirmek isteriz.
Whatsapp
Instagram