Turkish English Russian Arabic
Instagram Facebook

Sıkça Sorulanlar

Ev taşırken paketleme yapıyor musunuz?
Evet. Taşıma öncesinde bütün eşyalar paketlenmektedir.
Asansör hizmetiniz var mı?

Asansörlü taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Şehirler arası nakliyat yapıyor musunuz?
Türkiye'nin her yerine taşımacılık hizmetimiz vardır.
Parça eşya taşıma hizmetiniz var mı?
Tabi ki bu hizmet için ufak araçlarımız ve hizmetimiz mevcuttur.
Taşımacılık fiyatları nasıl belirlenir?
Taşımacılık fiyatları belirlenirken eşyanın yoğunluğu, taşınacağı mesafe, kat durumu ve toplama gibi ek hizmetler hesaplanmaktadır. Fiyat teklifi almak için nakliye şirketlerini arayarak fiyat teklifi alabilir, nakliye şirketinden bir eksper talep edebilir veya eşyalarınızın resimlerini veya videosunu WhatsApp üzerinden nakliye şirketi yetkilisine gönderebilirsiniz.
Bir taşınma işi ne kadar sürer?

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Depolama hizmetiniz var mı?

Evet, yurtdışına taşınacak olan kişiler genellikle eşyalarının tamamını önce depolatmakta sonra taşınacağı ülkede gerekli hazırlıkları tamamladıktan sonra eşyalarının taşınmasını talep etmektedir.

Rezervasyon yaptırmam gerekiyor mu?

Kesinlikle evet. Nakliye firmamızı taşınmadan en az 2-3 gün önce aramalı ve taşınma koşulları hakkında bilgi almalısınız. Aynı zamanda alışverişi kendiniz yaparken hareket günü için rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Taşırken değerli eşyalarınızı nasıl taşıyorsunuz?

Antikaların veya manevi değeri olan eşyaların hasar görmesi, personelimizin özel önlemler alır ve taşınmasını sağlayarak olası sorunların önüne geçilir.  Değerli eşyalarınızın taşınması sırasında olası kazaların önüne geçmek ve koruma sağlamak için paketleme sırasında sizler de özel önlem alabilirsiniz.

Whatsapp
Instagram